English Translation

- Dopiero od kiedy mam Marysię wiem, czym jest tęsknota - mówi Martyna Wojciechowska. W trakcie wywiadu dla "Twojego Stylu" Justyna Pochanke została zapytana także relację z matką oraz utratę kontaktu z ojcem. Prezenterka "Faktów" nie ma z nim kontaktu od wielu lat. Pod postem na Facebooku Superniani natychmiast pojawiły się setki komentarzy, w których (głównie) kobiety bronią lub oskarżają matkę, która wysadziła córkę na środku centrum handlowego.
I to jest dobre. Warto wprowadzać w życie zachwalane przez logopedów i psychologów zasady, ale pamiętać przy tym, że sposoby porozumiewania się mamy z dzieckiem zwykle są unikalne, przypisane do tej jednej, jedynej i wyjątkowej więzi na świecie. Nie rezygnujmy więc w rozmowie z niemowlakiem z własnego ja. Ważne, byśmy czuły się swobodnie. Wtedy i maluch poczuje to samo.
To nie jest już mama, tata, kwiatki i pszczoły i dziecko gotowe. Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.
W opinii wielu ludzi udzielaj±cych siê w grupie mruczek to absolutny priorytet w ¿yciu cz³owieka. W pamiêci utkwi³ mi szczególnie wpis kobiety, któr± od kilku lat pupil codziennie budzi³ w ¶rodku nocy. "Z kotem jak z dzieckiem" - t³umaczy³a, by parê zdañ pó¼niej przyznaæ, ¿e z tego powodu jest notorycznie niewyspana. że nie są dzieciakami , że ważni z nich dorośli.
Mam 4 dzieci, wszystkie kp. Corka ma obecnie three lata i cyc jest jedynym usypiaczem. Nie interesuje nas komu sie to podoba a kogo gorszy, to MOJA sprawa. wiecej info na to, ze zaspokajam potrzeby dziecka, jakos nie spieszy sie jej do rozstania z cycem. Corka nie choruje, jest wesolym, zdrowym dzieckiem i je wszystkonto co jej rowiesnicy. Miała urodzić na koniec września miesiąc wcześniej coś tu nie gra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *